W sobotę 16 października w hali sportowej CRS Bielany mieliśmy zaszczyt gościć seniorów. Wzięli oni udział w dwóch koncertach Czesława Majewskiego i Janusza Tylmana pt.: „Śpiewające fortepiany koncertowo i z humorem” zorganizowanych z okazji Bielańskich Dni Seniora.

Oba koncerty uroczyście otwierał Grzegorz Pietruczuk – Burmistrz Dzielnicy Bielany, zachęcając seniorów do ich wysłuchania.

W programie znalazły się ponadczasowe przeboje muzyki klasycznej, operetki i musicalu.

Zainteresowanie było ogromne tak samo jak i satysfakcja, której seniorzy nie kryli po zakończeniu koncertu i opuszczeniu hali sportowej.

Wśród słuchających koncertu byli również Sylwia Lacek – Zastępczyni Burmistrza Dzielnicy Bielany, Włodzimierz Piątkowski Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany oraz radni dzielnicy Bielany: Wojciech Borkowski, Anna Maria Czarnecka, Joanna Radziejewska, Ewa Turek i Marcin Włodarczyk.

Dziękujemy za możliwość udostępnienia zdjęć, zrobionych przez radne: Joannę Radziejewską oraz Ewę Turek.

 

Burmistrz otwierający uroczystość Grupa dorosłych osób pozująca do zdjęcia w przerwie koncertu Grupa dorosłych osób pozująca do zdjęcia w przerwie koncertu artyści na scenie podczas koncertu artyści na scenie podczas koncertu