Stanie się tak po zrealizowaniu projektu w Parku Olszyna. Znajduje się tam należący do CRS Bielany kompleks sportowo-rekreacyjny „Syrenka”. W skład kompleksu wchodzi boisko wielofunkcyjne do gry w piłkę nożną.

Obecnie jest ono wykorzystywane tylko w sezonie. Ma się to zmienić w październiku. Wtedy nad boiskiem nastąpi montaż hali pneumatycznej. Dzięki przykryciu z boiska będzie można korzystać przez cały rok.  Pod przykryciem znajdzie się w sumie powierzchnia o wymiarach 56×30 metrów. Wewnątrz zostanie zamontowana instalacja oświetleniowa oraz system ogrzewający pomieszczenie. Z boiska będą mogły korzystać kluby, szkoły, stowarzyszenia sportowe, a także grupy zorganizowane.

– To dla mnie ważny moment – mówi zastępca burmistrza dzielnicy Bielany Grzegorz Pietruczuk –  O zrealizowanie projektu zabiegałem od dawna. Pytania o możliwość korzystania z obiektu znajdującego się pod balonem, które otrzymywałem świadczyły o zapotrzebowaniu na tego typu inwestycję. Teraz sytuacja się zmieni. Na „Syrence” będzie ruch przez cały rok – nie kryje satysfakcji Grzegorz Pietruczuk.
Faktycznie. Obiekt zimą będzie znajdował się pod balonem, a w sezonie hala pneumatyczna będzie demontowana. Przyniesie to kilka korzyści. Po pierwsze nawierzchnia boiska będzie chroniona przed śniegiem i lodem. Po drugie odciążone zostaną obecnie udostępniane hale sportowe. Dzięki temu łatwiej będzie dokonać rezerwacji. Po trzecie powstaną lepsze warunki do trenowania i uprawiania piłki nożnej w miesiącach zimowych. Odbywać się to będzie w komfortowych warunkach na suchej nawierzchni pod dachem. Zarówno wyczynowi piłkarze, jak i amatorzy mający ochotę rekreacyjnie pokopać piłkę po pracy ze znajomymi, będą mieli  do dyspozycji na „Syrence” idealne miejsce.