W dniach 14-15.09.2017 na obiektach CRS Bielany Syrenka przy ul. Gąbińskiej i Orlik przy ul. Rudzkiej rozegrano Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego PSP. W tym roku do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów z warszawskich JRG.

W pierwszym dniu rywalizacji mecze rozgrywano w grupach. Po dwie najlepsze ekipy wywalczyły awans do kolejnej fazy. W dniu następnym rozegrano półfinały, mecz o 3 miejsce oraz wielki finał. Najlepsza okazała się drużyna z JRG 7 pokonując w finale po zaciętej walce gospodarzy z JRG 6. W meczach nie brakowało twardej, męskiej rywalizacji ale wszystko odbywało się w duchu fair-play. Widać było bardzo dobre fizyczne i taktyczne przygotowanie drużyn do rywalizacji.

Na zakończenie rywalizacji zawodnikom gratulowali i wręczali pamiątkowe puchary: bryg. Bogusław Majchrzak – Zastępca Komendanta Miejskiego PSP m. st. Warszawy, Dyrektor CRS Bielany – Anna Szymczak-Gałkowska, Zastępca burmistrza Dzielnicy Bielany – Grzegorz Pietruczuk, Manager sportu CRS – Robert Banasiuk oraz st. kpt. Paweł Szymanek – Zastępca dowódcy JRG 6