W dniach 21-23 maja 2018 r. na boisku piłkarskim Kompleksu Sportowego Syrenka w Parku Olszyna odbywały się studenckie rozgrywki VII Turnieju Sportowego UKSW w piłce nożnej.

W tym roku do rywalizacji stanęło 15 drużyn, które zostały podzielone na 3 grupy. Grupy A i B rywalizowały w poniedziałek. Zwycięzcami grupy A zostały drużyny: FC Słabiaki i Ukswordzkie Maniury, zaś grupy B zespoły: Lekko Spoceni i eF Ce Ponalewce. Wtorkową rywalizację grupy C z sukcesem zakończyły drużyny: Orły Gawrona i Milf Bengers.
W środę rozegrana została faza finałowa, która w tym roku przybrała formę „grupy mistrzów”. Mecze toczone od samego rana wyłoniły zwycięzców, którymi w tym roku zostali: I miejsce Lekko spoceni II miejsce FC Słabiaki III miejsce Ukswordzkie Maniury. Królem strzelców został Adam Wawrzeńczyk (Lekko Spoceni) z dorobkiem 15 bramek. Dekorację wręczenia nagród poprowadził kierownik Studium Wychowania Fizycznego UKSW mgr Artur Konior. Puchary zwycięzcom turnieju wręczył zastępca burmistrza dzielnicy Bielany Grzegorz Pietruczuk , a dyrektor CRS Bielany Anna Szymczak-Gałkowska uhonorowała zawodników medalami. Pozostałe nagrody wręczyli przedstawiciele CRS Bielany Robert Banasiuk, AZS UKSW oraz Samorządu Studentów UKSW. Wszystkim serdecznie gratulujemy wspaniałej rywalizacji.