W Centrum Rekreacyjno-Sportowym przy ulicy Lindego odbyły się 23 stycznia zawody triathlonowe.

Organizatorem zawodów był Sport Evolution Group sp. zoo, a współorganizatorami Urząd Dzielnicy Bielany oraz CRS Bielany. Otwarcia imprezy dokonał Grzegorz Pietruczuk Burmistrz Dzielnicy Bielany oraz Anna Szymczak-Gałkowska Dyrektor CRS Bielany.
Udział w zmaganiach wzięło około 120 zawodników i zawodniczek. Impreza odbywała się w reżimie sanitarnym. Uczestnicy zostali podzieleni na 11 grup startujących co 45 minut.
Na początek zawodnicy mieli do przepłynięcia 600 metrów. Zaraz potem musieli pokonać 15 kilometrów na rowerze stacjonarnym, a na koniec przebiec 3 kilometry na bieżni mechanicznej.
Aby nie było zbyt łatwo został wyznaczony 80 minutowy limit czasowy na ukończenie zawodów. W razie, gdyby zawodnik nie zdołał pokonać wymaganego dystansu w wyznaczonym czasie nie zostałby sklasyfikowany. Okazało się jednak, że startujący są w dobrej formie. Ukończyli je wszyscy startujący.
W kategorii kobiet zwyciężyła Maja Nowak z Uks 48 Warszawa w czasie 46 minut 55 sekund. Wśród mężczyzn najlepszy okazał się Pirek Mariusz z Trinergy Team. Pokonał on dystans w czasie 40 minut 37 sekund. Komplet wyników znajduje się na stronie Datasport.pl . Wszystkim uczestnikom wręczono medale. Za zajęcie trzech pierwszych miejsc zawodniczki i zawodnicy otrzymywali puchary. Wyścig został zorganizowany w ramach Indoor Triathlon Series 2022.
zawody triathlonowe pływalnia oraz dorośli ludzie zawody triathlonowe pływalnia, pływający zawodnicy zawody triathlonowe na hali sportowej zawody triathlonowe na hali sportowej zawody triathlonowe na hali sportowej