Akcja Lato w mieście przyciąga  do CRS Bielany  grupy zorganizowane jak i dzieci chcące skorzystać z obiektu indywidualnie. Zarówno dla jednych jak i drugich są organizowane zajęcia, gry i zabawy. Trzynasty lipca będzie kojarzył się z imprezą dla dzieci z Bielańskich Punktów Lata w mieście.

Wspomniane punkty to Bielańskie placówki edukacyjne uczestniczące w Akcji Lato w mieście.  W okresie wakacyjnym szkoły te pełnią dyżury. Rodzice mogą w nich pozostawić dzieci wiedząc, że będą miały zapewnioną dobrą opiekę oraz zabawę. W hali sportowej CRS Bielany przygotowano specjalnie dla nich  aż 10 konkurencji. Każda z konkurencji została dostosowane do wieku i umiejętności. Oprócz tego do dyspozycji dzieci były dwie zjeżdżalnie. Otwarcia imprezy dokonała dyrektor CRS Bielany Anna Szymczak- Gałkowska w towarzystwie z-cy burmistrza dzielnicy Bielany Włodzimierza Piątkowskiego.

Dzieci nie trzeba było zachęcać do sportowej rywalizacji. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał drobny upominek. Cała impreza okazała się świetnym pomysłem.