W dniu dzisiejszym w hali Kompleksu Sportowego CRS Bielany odbyło się podsumowanie 53 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, w której wzięli udział przedstawiciele prawie wszystkich warszawskich dzielnic. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Renata Kaznowska Wiceprezydent m.st. Warszawy, która odebrała przeznaczoną dla siebie oraz Rafała Trzaskowskiego Prezydenta m.st Warszawy nagrodę w postaci statuetki.

Warszawska Olimpiada Młodzieży jest imprezą cykliczną opartą na rywalizacji sportowej zarówno w sportach indywidualnych, jak i zespołowych. W trakcie uroczystości podsumowującej najlepsze szkoły oraz dzielnice, które sklasyfikowały się w czołówce w punktacji końcowej otrzymały puchary, statuetki i pamiątkowe dyplomy.

W tegorocznej edycji Bielany również otrzymały szereg statuetek, pucharów oraz dyplomów. Gratulujemy wszystkim bielańskim szkołom, a w szczególności sąsiadującej z nami LIX LO Mistrzostwa Sportowego.

W uroczystości wzięło również udział wielu znamienitych gości, których nie sposób wymienić. m.in. Dyrektor Biura Sportu i Rekreacji Janusz Samel oraz jego zastępca Dorota Ognicha, Burmistrz Dzielnicy Bielany Grzegorz Pietruczuk, jego zastępcy Sylwia Lacek i Andrzej Malina, przedstawiciele zarządów innych dzielnic, wydziałów sportu i delegacje z wyróżnionych szkół. W trakcie imprezy rozdano także odznaki za zasługi dla sportu, honorowe odznaczenia za wkład w rozwój sportu dzieci i młodzieży oraz podziękowania za wkład pracy w organizację WOM.

Nie mogło oczywiście zabraknąć odznaki dla naszej Dyrektor CRS Bielany Anny Szymczak – Gałkowskiej, którą otrzymała za zasługi w rozwoju sportu młodzieży szkolnej, którą pod nieobecności Pani Dyrektor odbierała jej zastępca Agnieszka Pawlak.

Pełen komunikat końcowy 53 WOM znajdą Państwo na stronie www.szs-wwm.pl.

 

Grupa przedstawicieli dzielnic podczas podsumowania WOM.