Na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. (DZ.U. z 2020 r. poz. 2316) informujemy, że od dnia 28 grudnia 2020 r. obiekty CRS Bielany są dostępne wyłącznie dla sportu zawodowego…

…kadry narodowej / reprezentacji olimpijskiej / paraolimpijskiej, uprawiających sport w ligach zawodowych, dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez właściwy związek sportowy.

 

 

KomunikatW związku z wprowadzeniem przez Radę Ministrów obostrzeń związanych z udostępnieniem funkcjonowania miejskich ośrodków sportu i rekreacji związanych z wystąpieniem stanu epidemii, skutkującej faktycznym wyłączeniem ich z użytkowania dla klientów indywidualnych oraz części zawodników zrzeszonych w klubach sportowych – uprzejmie informujemy, iż wychodząc naprzeciw interesom warszawskich klubów sportowych, w tym w szczególności ich zawodniczek i zawodników w Warszawie obowiązuje następujący system udostępniania obiektów przez miejskie ośrodki sportu i rekreacji (dla podmiotów uprawnionych zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów i w okresie w nim wskazanym).

 

Poniżej wskazane pływalnie pozostają otwarte dla podmiotów uprawnionych:

1)  pływalnia Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa przy ul. Inflanckiej 8(w celu rezerwacji proszę o kontakt:)

2)  pływalnia Centrum Rekreacyjno-Sportowe m.st. Warszawy w Dzielnicy Bielany przy ul. Lindego20(w celu rezerwacji proszę o kontakt: tel. 22 835 00 09 wew. 101 email: biuro@crs-bielany.waw.pl)

3)  pływalnia Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Żoliborz przy ul. Potockiej 1(w celu rezerwacji proszę o kontakt: tel. 22 832 46 00 email: sekretariat@osir-zoliborz.waw.pl)

 

Pozostałe miejskie pływalnie pozostają zamknięte.

Pozostałe obiekty sportowe (m.in. hale sportowe, boiska sportowe itd.) pozostają zamknięte dla klientów indywidualnych.

Szczegółowe informacje w zakresie zasad udostępnienia obiektów CRS Bielany dla podmiotów uprawnionych zgodnie z treścią rozporządzenia Rady Ministrów dostępne są na stronie www.crs-bielany.waw.pl oraz pod nr tel. 22 835 00 09 wew. 101