21 maja w hali sportowej CRS Bielany odbył się Letni Turniej Grand Prix Bielan w Tenisie Stołowym. Udział w zawodach mógł wziąć każdy zainteresowany tą dyscypliną sportu.

Turniej rozpoczął się, jak w słynnym westernie, w samo południe o godzinie 12.00. Najpierw do rywalizacji przystąpili grający w kategorii OPEN. Po nich rozgrywki rozpoczęli zawodnicy z rocznika 2012 i młodsi.  W godzinach popołudniowych rywalizowali natomiast uczestnicy z roczników 2008-2011 oraz 2004-2007. Otwarcia dokonał Grzegorz Pietruczuk Burmistrz Dzielnicy Bielany, który również rozegrał mecz z naszym kierownikiem Robertem Banasiukiem. Nie mogło również zabraknąć Włodzimierza Piątkowskiego Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Bielany.

Organizatorem Grand Prix był Urząd Dzielnicy Bielany wraz z UKS Bielany 273, a współorganizatorem CRS Bielany.

 

XXVII Grand Prix Bielan w Tenisie Stołowym.

 

XXVII Grand Prix Bielan w Tenisie Stołowym. XXVII Grand Prix Bielan w Tenisie Stołowym. XXVII Grand Prix Bielan w Tenisie Stołowym. XXVII Grand Prix Bielan w Tenisie Stołowym. XXVII Grand Prix Bielan w Tenisie Stołowym. XXVII Grand Prix Bielan w Tenisie Stołowym. XXVII Grand Prix Bielan w Tenisie Stołowym. XXVII Grand Prix Bielan w Tenisie Stołowym.