Emocje zaczęły się od wczesnych godzin rannych w sobotę, kiedy to do rywalizacji przystąpiły zespoły z rocznika 2006.

Po południu rozgrywki rozpoczęli zawodnicy z rocznika 2007, a następnego dnia w niedzielę z roczników 2008 i 2009. W sumie w zawodach udział wzięło blisko 400 dzieci. Zgodnie z regulaminem rozgrywek każda z drużyn składała się z 12 zawodników. W trakcie meczu na boisku przebywało po 5 zawodników każdego zespołu oraz bramkarze. Za zwycięstwo w meczu grupowym drużyna otrzymywała 3 punkty, a 1 punkt za remis. Było to o tyle istotne, gdyż o miejscu w klasyfikacji końcowej decydowała właśnie ilość zdobytych punktów, a w dalszej kolejności wynik bezpośredniego spotkania i lepsza różnica bramek. Młodzi zawodnicy byli niezwykle przejęci zawodami wkładając całe serce w rywalizację. Stanęli również na wysokości zadania przestrzegając reguł fair play.
-Pod względem czystości w grze mogliby stanowić przykład dla wszystkich sportowców – podkreśla odpowiedzialny za sport w dzielnicy Bielany zastępca burmistrza Grzegorz Pietruczuk – Chciałoby się, aby ta cecha pozostała na zawsze z tymi, którzy będą kontynuować przygodę ze sportem również w dorosłym życiu.
Pod wrażeniem zaangażowania młodych zawodników była również dyrektor CRS Bielany Anna Szymczak – Gałkowska, która wraz z Grzegorzem Pietruczukiem obserwowała zawody.
Organizatorzy turnieju, czyli UKS Dragon Bielany, władze dzielnicy oraz Centrum Rekreacyjno- Sportowe zadbały też o atrakcyjne nagrody. Dla wszystkich zespołów przewidziano dyplomy, a dla każdego zawodnika pamiątkowy medal. Oprócz pucharów nagrody otrzymały również trzy najlepsze drużyny w każdej z kategorii wiekowych. Nie zapomniano ponadto o nagrodach dla najlepszego zawodnika, bramkarza oraz o indywidualnej nagrodzie fair play. Nagrodę fair play otrzymała także najsympatyczniejsza drużyna. Miłą niespodzianką były również książki od wydawnictwa „Egmont” i „Erbis”.
– Turniej spełnił wszystkie oczekiwania – mówi organizująca zawody Marzena Gielniewska z UKS Dragon – Celem naszym było propagowanie zdrowego stylu życia, wpajanie zasad fair play oraz popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci. Wszystkie te cele osiągnęliśmy zapewniając zarazem atrakcyjne, aktywne i bezpieczne spędzenie czasu najmłodszym uczestnikom turnieju.
Dodajmy, że w trakcie rozgrywek odbył się też konkurs żonglerki. Był on swoistym testem technicznych umiejętności zawodników.
 
Wyniki turnieju przedstawiamy poniżej:
rocznik 2006
I – miejsce UKS 141
II – miejsce KS DELTA WARSZAWA
III – miejsce UKS RAKOVIA
IV – miejsce MKS VARSOVIA
V -miejsce BKS 7 WARSZAWA
VI – miejsce MKS ZNICZ PRUSZKÓW
VII – miejsce UKS DRAGON I
 
rocznik 2007
I – miejsce UKS RAKOVIA I
II – miejsce MARKOVIA MARKI
III – miejsce Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego
IV – miejsce UKS RAKOVIA II
V -miejsce BKS 7 WARSZAWA
VI – miejsce MKS VARSOVIA Bielany
VII – miejsce UKS DRAGON
 
rocznik 2008
I – miejsce AP BRYCHCZY
II – miejsce Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego
III – miejsce GKS POGOŃ
IV – miejsce KS DELTA WARSZAWA
V -miejsce MKS ZNICZ PRUSZKÓW
VI – miejsce Akademia Talentów Piłkarskich
VII – miejsce UKS JUNAK
VIII – miejsce MKS VARSOVIA Bielany
IX – miejsce Warszawska Akademia Futbolu
X – UKS DRAGON
 
rocznik 2009
I – miejsce DOLCAN ZĄBKI I
II – miejsce PSP BIKÓWEK
III – miejsce UKS DRAGON
IV – miejsce DOLKAN ZĄBKI II
V -miejsce KS SOKÓŁ WARSZAWA