W poniedziałki i czwartki w godz. 16:00-18:00 zapraszamy do CRS Bielany przy ul. Lindego 20 na badanie składu ciała za pomocą profesjonalnego analizatora składu ciała!

Analizator składu ciała jest narzędziem, które pozwala poznać efekty stosowanej diety, bądź treningu i ma szerokie spektrum zastosowania. Analiza składu ciała jest jednym z odnośników dla skorygowania błędów żywieniowych/dopasowania planów żywieniowych i treningowych i może obejmować m.in.: badanie podstawowej przemiany materii, badanie zawartości tłuszczu i rozmieszczenie tkanki tłuszczowej w kończynach górnych, dolnych i tułowiu, a także określenie nawodnienia organizmu, określenie ilości masy mięśni szkieletowych oraz ich rozmieszczenie w ciele, czy też określenie zawartości składników mineralnych. Dzięki możliwości monitorowania zmian w składzie ciała, bardzo łatwo jest kontrolować postępy i dopasowywać efektywne programy odchudzające, treningowe jak i rehabilitacyjne.
Wynik badania jest bezpośrednio drukowany dla Klienta oraz omawiany z osobą przeprowadzającą badanie.

 

Cena dla osoby dorosłej 30 zł, dla dzieci i młodzieży 15 zł. Bilet do nabycia w recepcji. Przed badaniem należy zapoznać się z Regulaminem (dostępnym na naszej stronie).
Szczegóły: Robert Banasiuk, tel. 506 067 396.

 

badanie składu ciała inbody 270

 

 

pdf Regulamin korzystania z urządzenia InBody 270